Observator » Sport » Romania merge in excursie, in Albania

Romania merge in excursie, in Albania

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.10.2011, 20:02 | Modificat la 19.02.2018, 22:25

Romania merge in excursie, in Albania, pentru un meci, care conteaza, doar pentru palmares. Nationala a decolat, spre Tirana, iar Adrian Mutu, a fost vedeta, si in aeroport. Toti calatorii, au vrut o poza, cu Briliantul!

Romania merge in excursie, in Albania, pentru un meci, care conteaza, doar pentru palmares. Nationala a decolat, spre Tirana, iar Adrian Mutu, a fost vedeta, si in aeroport. Toti calatorii, au vrut o poza, cu Briliantul!