Observator » Sport » Shakira pe emblema clubului Dinamo!

Shakira pe emblema clubului Dinamo!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.12.2011, 19:59 | Modificat la 12.06.2018, 14:50

Shakira pe emblema clubului Dinamo! Este recomandarea facuta de Gigi Becali lui Cristi Borcea. "Finule, Shakira ti-ar aduce noroc!", a ras patronul la Meciul Zilei de la GSPTV. Douasprezece ore mai tarziu, seful Stelei s-a razgandit. Un leu ar fi mai bun decat un caine pe emblema!

Shakira pe emblema clubului Dinamo! Este recomandarea facuta de Gigi Becali lui Cristi Borcea. "Finule, Shakira ti-ar aduce noroc!", a ras patronul la Meciul Zilei de la GSPTV. Douasprezece ore mai tarziu, seful Stelei s-a razgandit. Un leu ar fi mai bun decat un caine pe emblema!