Steaua abia asteapta iarna
Nici nu s-a terminat vara, ca stelistii se gandesc la iarna. Vor sa-i prinda sarbatorile pe primul loc, asa cum sunt acum. Chiar si primavara este in gandurile oamenilor lui Reghe, care isi joaca soarta europeana joi, in direct la Antena 1, de la ora 19 si 45 de minute.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Nici nu s-a terminat vara, ca stelistii se gandesc la iarna. Vor sa-i prinda sarbatorile pe primul loc, asa cum sunt acum. Chiar si primavara este in gandurile oamenilor lui Reghe, care isi joaca soarta europeana joi, in direct la Antena 1, de la ora 19 si 45 de minute.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰