Observator » Sport » Steaua - Rapid se va juca in Ghencea!

Steaua - Rapid se va juca in Ghencea!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.10.2011, 19:54 | Modificat la 02.07.2018, 09:40

Steaua - Rapid se va juca in Ghencea! Este ordin de la presedinte, spune Gigi Becali, care a auzit ca Basescu va interveni pentru ca Steaua sa joace derby-ul acasa! Patronul Stelei este bucuros ca gazonul arata impecabil, scaunele rupte au fost inlocuite, iar Ministerul Apararii s-a ocupat si de refacerea retelei electrice din Ghencea.

Steaua - Rapid se va juca in Ghencea! Este ordin de la presedinte, spune Gigi Becali, care a auzit ca Basescu va interveni pentru ca Steaua sa joace derby-ul acasa! Patronul Stelei este bucuros ca gazonul arata impecabil, scaunele rupte au fost inlocuite, iar Ministerul Apararii s-a ocupat si de refacerea retelei electrice din Ghencea.