Observator » Sport » Steliştii luaţi peste picior de copii: "Chelsea vă bate de vă rupe!"

Steliştii luaţi peste picior de copii: "Chelsea vă bate de vă rupe!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.12.2013, 07:30 | Modificat la 10.12.2013, 11:47

Steaua a uitat de perioada slabă din campionat. Campionii au făcut fericiţi nişte fete şi băieţi de la o casă de copii. Chipciu, Gardoş şi Piovaccari au făcut poze şi au dat autografe cu nemiluita.

Moşul a venit mai devreme la puştanii de la o casă de copii. Trei stelişti, Piovaccari, Chipciu şi Gardoş au uitat că sunt la şase puncte de Astra în Liga I. Au făcut poze cu copiii şi le-au dat autografe celor mai înflăcăraţi fani ai roş-albaştrilor.

Un copil l-a luat peste picior pe Gardoş. "Ce faceţi cu Chelsea", a întrebat copilul. 

"Cu Chelsea avem poimâine", a răspuns fundaşul. "Dar vă bate nu?", a continuat copilul. 

Articolul continuă după reclamă

"Nu ştiu, vedem!", a spus, iritat, stelistul. 

"Vă bate de vă rupe", a zis băieţelul.