Observator » Sport » Stelistii sunt cu ochii dupa fete

Stelistii sunt cu ochii dupa fete

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.02.2011, 20:10 | Modificat la 18.06.2018, 14:30

Stelistii au avut, cea mai frumoasa zi, de cantonament, din Antalia. S-au antrenat, cu drag, si nu au facut nazuri. Totul, dintr-un singur motiv: o tanara tenismena, s-a antrenat, langa terenul stelistilor, doar in sutien, si pantaloni foarte scurti si mulati. Gardos, Ricardo si Bonfim, au fost foarte aproape, sa faca intindere, la muschii gatului, de la cat s-au uitat, dupa frumoasa tenismena.

Stelistii au avut, cea mai frumoasa zi, de cantonament, din Antalia. S-au antrenat, cu drag, si nu au facut nazuri. Totul, dintr-un singur motiv: o tanara tenismena, s-a antrenat, langa terenul stelistilor, doar in sutien, si pantaloni foarte scurti si mulati. Gardos, Ricardo si Bonfim, au fost foarte aproape, sa faca intindere, la muschii gatului, de la cat s-au uitat, dupa frumoasa tenismena.