Observator » Sport » Stelistii vor petrece cu bere daca bat pe Liverpool

Stelistii vor petrece cu bere daca bat pe Liverpool

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.12.2010, 20:14 | Modificat la 14.06.2018, 09:40

Stelistii vor petrece cu bere daca bat pe Liverpool. Una fara alcool, pe care au lansat-o de ziua nationala a Romaniei. Stelistii au vin, sucuri si ciocolata sub sigla clubului.

Stelistii vor petrece cu bere daca bat pe Liverpool. Una fara alcool, pe care au lansat-o de ziua nationala a Romaniei. Stelistii au vin, sucuri si ciocolata sub sigla clubului.