Observator » Sport » Un arbitru a fost ucis in Germania, dupa ce a fost lovit de o sulita

Un arbitru a fost ucis in Germania, dupa ce a fost lovit de o sulita

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.08.2012, 19:58 | Modificat la 07.04.2018, 19:45

Drama in lumea atletismului mondial! Un arbitru a fost ucis in Germania, dupa ce a fost lovit de o sulita in zona gatului. Sulita a fost aruncata de o tanara de 17 ani. Medicii i-au acordat primul ajutor, apoi l-au transportat la spital, unde a decedat dupa cateva ore. In 2007, atletul Salim Sdiri a fost si el aproape de drama.

Drama in lumea atletismului mondial! Un arbitru a fost ucis in Germania, dupa ce a fost lovit de o sulita in zona gatului. Sulita a fost aruncata de o tanara de 17 ani. Medicii i-au acordat primul ajutor, apoi l-au transportat la spital, unde a decedat dupa cateva ore. In 2007, atletul Salim Sdiri a fost si el aproape de drama.