Observator » Campanii » De la ruşi vine ploaia de bani! Ancheta la Observator 19

De la ruşi vine ploaia de bani! Ancheta la Observator 19

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.01.2014, 14:29 | Modificat la 15.01.2014, 15:30

Bani, putere, influenţă. O reţetă care include un fost ministru PDL. O afacere de sute de milioane de euro.

Bani umflaţi cu pompa de benzină din care profită şi fiica preşedintelui României. De la ruşi vine ploaia de bani!

O anchetă marca Observator, în această seară, la ora 19:00, la Antena 1.