Elevii din România ar putea învăţa în sistem 3D
Elevii nu au toate manualele, dar ar putea învăţa 3D. Este propunerea Editurii Didactice care a fost trimisă deja către ministrul Educaţiei.
Elevii nu au toate manualele, dar ar putea învăţa 3D. Este propunerea Editurii Didactice care a fost trimisă deja către ministrul Educaţiei.