Observator » Educaţie » Elevii din România ar putea învăţa în sistem 3D

Elevii din România ar putea învăţa în sistem 3D

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.12.2019, 21:15 | Modificat la 10.12.2019, 21:18

Elevii nu au toate manualele, dar ar putea învăţa 3D. Este propunerea Editurii Didactice care a fost trimisă deja către ministrul Educaţiei.

Elevii nu au toate manualele, dar ar putea învăţa 3D. Este propunerea Editurii Didactice care a fost trimisă deja către ministrul Educaţiei.

Mai multe detalii în materialul video.