Observator » Evenimente » APLAUZE pentru SALVATORI! "Pompierii sunt traumatizaţi"

APLAUZE pentru SALVATORI! "Pompierii sunt traumatizaţi"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.11.2015, 22:32 | Modificat la 01.11.2015, 22:34

Toţi cei care au participat la salvarea tinerilor din acel infern sunt EROI! Mulţi necunoscuţi... Unul dintre pompieri a fost şi Ion Zanfir

Toţi cei care au participat la salvarea tinerilor din acel infern sunt EROI! Mulţi necunoscuţi... Unul dintre pompieri a fost şi Ion Zanfir

A luat pe braţe o fată de 18 ani, grav rănită şi i-a salvat viaţa. "Toţi pompierii sunt traumatizaţi şi au nevoie să psihologi", spune Simona Gherghe. Nu e timp pentru ei acum, însă, cred ei. Importanţi sunt tinerii răniţi în incendiu.

Articolul continuă după reclamă

Donează și tu DOI EURO trimițând SMS la 8848. Români împreună.