Observator » Evenimente » Biletul de adio lăsat de fosta judecătoare din Pitești care și-a tăiat venele și a fost salvată de soț

Biletul de adio lăsat de fosta judecătoare din Pitești care și-a tăiat venele și a fost salvată de soț

Biletul de adio lăsat de fosta judecătoare din Pitești care și-a tăiat venele și a fost salvată de soț
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.03.2018, 11:48 | Modificat la 18.03.2018, 13:20

Înainte de a încerca să își pună capăt zilelor, fosta judecătoare din Pitești care și-a tăiat venele și a băut detartrant a scris un bilet de adio.

Înainte de a încerca să își pună capăt zilelor, fosta judecătoare din Pitești care și-a tăiat venele și a băut detartrant a scris un bilet de adio.

Noaptea trecută, înainte a de comite tentativa de suicid, femeia care a lucra ca judecător la Judecătoria Pitești, a scris un bilet de adio adresat familiei.

Soțului i-ar fi scris că îi pare rău pentru acest gest, iar fiicelor le-a cerut să fie alături de tatăl lor.

Articolul continuă după reclamă

Fosta judecătoare a fost găsită de soț, cu venele tăiate, în locuința lor. Bărbatul a dus-o la Urgența Spitalului Județean Argeș, femeia fiind într-o stare foarte gravă.

Potrivit unor surse, ea și-a tăiat venele și ar fi băut detartrant.

Medicii se chinuie să îi salveze viața, iar între timp polițiștii au deschis o anchetă pentru stabilirea împrejurărilor în care s-a produs evenimentul.

Pe acelaşi subiect