Bratarile "Nelson Mandela 46-664", lansate si in Romania
Bratarile "Nelson Mandela 46-664" au fost lansate si in Romania. Scopul este unul nobil: toate fondurile obtinute din vanzarea lor vor fi folosite pentru a-i ajuta pe copiii bolnavi de SIDA. Printre Ambasadorii proiectului se numara si Andreea Marin, Adina Buzatu sau Florin Piersic.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Bratarile "Nelson Mandela 46-664" au fost lansate si in Romania. Scopul este unul nobil: toate fondurile obtinute din vanzarea lor vor fi folosite pentru a-i ajuta pe copiii bolnavi de SIDA. Printre Ambasadorii proiectului se numara si Andreea Marin, Adina Buzatu sau Florin Piersic.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰