Observator » Evenimente » Bratarile "Nelson Mandela 46-664", lansate si in Romania

Bratarile "Nelson Mandela 46-664", lansate si in Romania

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.02.2013, 08:05 | Modificat la 11.03.2019, 17:30

Bratarile "Nelson Mandela 46-664" au fost lansate si in Romania. Scopul este unul nobil: toate fondurile obtinute din vanzarea lor vor fi folosite pentru a-i ajuta pe copiii bolnavi de SIDA. Printre Ambasadorii proiectului se numara si Andreea Marin, Adina Buzatu sau Florin Piersic.

Bratarile "Nelson Mandela 46-664" au fost lansate si in Romania. Scopul este unul nobil: toate fondurile obtinute din vanzarea lor vor fi folosite pentru a-i ajuta pe copiii bolnavi de SIDA. Printre Ambasadorii proiectului se numara si Andreea Marin, Adina Buzatu sau Florin Piersic.