Observator » Evenimente » Un bărbat din București și-a ucis soția, iar apoi s-a predat poliției

Un bărbat din București și-a ucis soția, iar apoi s-a predat poliției

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.02.2019, 17:52 | Modificat la 09.02.2019, 17:54

Un bărbat de 53 de ani din Bucureşti a mers la Poliţie în această dimineaţă şi a anunţat. că şi-a ucis soţia. Criminaliştii au făcut verificări şi au găsit, într-adevăr, trupul neînsufleţit al femeii. 

Un bărbat de 53 de ani din Bucureşti a mers la Poliţie în această dimineaţă şi a anunţat. că şi-a ucis soţia. Criminaliştii au făcut verificări şi au găsit, într-adevăr, trupul neînsufleţit al femeii.