Observator » Evenimente » Cei de la Mandinga au venit cu un CADOU MUZICAL

Cei de la Mandinga au venit cu un CADOU MUZICAL

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.11.2014, 11:39 | Modificat la 29.11.2014, 11:53

Membrii trupei Mandinga au colindat, în avans, pentru Kassandra: "Domn, Domn, să-nălţăm!"

Membrii trupei Mandinga au colindat, în avans, pentru Kassandra: "Domn, Domn, să-nălţăm!"

"Am venit cu un cadou atipic: o să cânte colegii mei din Cuba, totul live", a spus Elena. "Să dea Domnul să fie bine, vine Crăciunul, aşteptam un miracol".

Cât despre planurile de mai târziu: "Suntem foarte bine, diseară cântam în Piaţa Universităţii, cu ocazie aprinderii luminilor în Bucureşti, alături de Răzvan şi Dani. O să îi îndemnăm pe bucureşti să trimită şi ei SMS-uri", a mai povestit Elena.

Articolul continuă după reclamă

Desigur, nu au uitat să trimită SMS la 8848!

Puteţi să îl urmăriţi LIVE pe Daniel Osmanovici AICI!