Observator » Evenimente » Echipa națională de handbal feminin a României, întâmpinată cu flori şi aplauze

Echipa națională de handbal feminin a României, întâmpinată cu flori şi aplauze

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.03.2016, 16:43 | Modificat la 04.12.2017, 10:25

Handbalistele noastre, în faţa cărora echipele lumii se înclină, s-au întors acasă după calificarea la Jocurile Olimpice de la Rio. Fetele au fost întâmpinate la aeroport cu flori şi aplauze.

Handbalistele noastre, în faţa cărora echipele lumii se înclină, s-au întors acasă după calificarea la Jocurile Olimpice de la Rio. Fetele au fost întâmpinate la aeroport cu flori şi aplauze.