Observator » Evenimente » Maşinile zboară peste o trecere de pietoni supraînălţată şi nesemnalizată din Ploieşti: 'Aveţi grijă, altfel zburaţi ca în NFS'

Maşinile zboară peste o trecere de pietoni supraînălţată şi nesemnalizată din Ploieşti: 'Aveţi grijă, altfel zburaţi ca în NFS'

Maşinile zboară peste o trecere de pietoni supraînălţată şi nesemnalizată din Ploieşti Maşinile zboară peste o trecere de pietoni supraînălţată şi nesemnalizată din Ploieşti - Facebook
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.05.2018, 16:11 | Modificat la 08.05.2018, 16:16

Imagini incredibile surprinse pe o stradă aglomerată din Ploieşti. Maşinile zboară efectiv peste o trecere de pietoni supraînălţată şi nesemnalizată.

Imagini incredibile surprinse pe o stradă aglomerată din Ploieşti. Maşinile zboară efectiv peste o trecere de pietoni supraînălţată şi nesemnalizată.

Un tânăr a filmat momentul în care mai mulţi şoferi sunt la un pas de a pierde controlul direcţiei după ce maşinile plonjează peste trecerea de pietoni nesemnalizată.

Tânărul care a postat imaginile pe Facebook a adăugat şi comentariul: "Aveţi grijă la rondul 2, altfel zburaţi ca în NFS, Ploieşti oraş European, deniveloi nesemnalizat".

Articolul continuă după reclamă

Pe filmare se vede cum maşinile se înalţă când trec peste zebra care nu era semnalizată până marţi dimineaţă.

"Ai văzut că s-a ridicat de pe roţi? Ţi se face milă, frate", se aude pe video-ul postat.

Pe acelaşi subiect

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările