Observator » Evenimente » Moş Crăciun le-a adus Elenei Udrea şi Alinei Bica cel mai frumos cadou posibil: libertatea

Moş Crăciun le-a adus Elenei Udrea şi Alinei Bica cel mai frumos cadou posibil: libertatea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.12.2018, 13:08 | Modificat la 25.12.2018, 13:46

Fostul ministru al turismului şi fosta şefă a DIICOT au părăsit, aseară, penitenciarul din capitala costaricană San Jose. Ajunsă acasă alături de familie şi de fetiţa ei, Elena Udrea a vorbit, în exclusivitate, despre timpul petrecut în penitenciar, dar şi despre planurile ei de viitor.

Fostul ministru al turismului şi fosta şefă a DIICOT au părăsit, aseară, penitenciarul din capitala costaricană San Jose. Ajunsă acasă alături de familie şi de fetiţa ei, Elena Udrea a vorbit, în exclusivitate, despre timpul petrecut în penitenciar, dar şi despre planurile ei de viitor.