Observator » Evenimente » Nadia Comăneci, în DIRECT, de la Los Angeles: "Fac un apel să avem grijă ca astfel de tragedii să nu se mai întâmple!”

Nadia Comăneci, în DIRECT, de la Los Angeles: "Fac un apel să avem grijă ca astfel de tragedii să nu se mai întâmple!”

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.11.2015, 20:56 | Modificat la 01.11.2015, 20:58

Se află la mii de kilometri depărtare de România, dar sufletul ei este tot acasă. Nadia Comăneci a intervenit, în direct, la teledonul "Români împreună”

Se află la mii de kilometri depărtare de România, dar sufletul ei este tot acasă. Nadia Comăneci a intervenit, în direct, la teledonul "Români împreună”

”În aceste momente dureroase, trebuie să știți că nu sunteți singuri. Ne gândim acasă și suntem alături de voi. Avem speranța că veți lupta și veți fi învingători. Fac un apel către toți românii, pentru a lupta ca astfel de tragedii să nu se mai întâmple. Doamne ajută", a spus Nadia Comăneci.

Donează și tu DOI EURO trimițând SMS la 8848. Români împreună.

Articolul continuă după reclamă