Observator » Evenimente » Ea e polițista din Gorj care și-a împușcat mortal mama și fiul de 6 luni, iar apoi s-a sinucis. Femeia era în concediu de creșterea copilului

Ea e polițista din Gorj care și-a împușcat mortal mama și fiul de 6 luni, iar apoi s-a sinucis. Femeia era în concediu de creșterea copilului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.07.2018, 23:15 | Modificat la 30.07.2018, 17:04

Adela Lăpădat este polițista din Gorj care și-a împușcat mortal mama și fiul de 6 luni, iar apoi s-a sinucis. Femeia era ajutor șef al postului de poliție Transport Feroviar Târgu Jiu.

Adela Lăpădat este polițista din Gorj care și-a împușcat mortal mama și fiul de 6 luni, iar apoi s-a sinucis. Femeia era ajutor șef al postului de poliție Transport Feroviar Târgu Jiu.

Potrivit gorj-domino.ro, Adela Lăpădat ar fi intrat la scurt timp după ce a născut într-o depresie, iar în această după amiază și-a ucis mama și fiul, cu arma soțului ei, Constantin Lăpădat, polițist la postul de Poliție Mătăsari, după care s-a sinucis.

Ea e politista din Gorj care si-a ucis mama si copilul de 6 luni si apoi s-a sinucis
Articolul continuă după reclamă

În momentul crimei, bărbatul se afla la cumpărături.