Observator » Ştiri externe » Americanii au inventat un nou sport. Saltul în goliciune

Americanii au inventat un nou sport. Saltul în goliciune

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2015, 19:46 | Modificat la 18.02.2015, 20:24

Ninsorile abundente care nu mai contenesc în Statele Unite ale Americii sunt prilej de distraţie pentru unii. O distracţie extrem de periculoasă. Mai mulţi americani s-au filmat la Boston, în timp ce săreau de la etajele superioare ale locuinţelor direct pe munţii de zăpadă de afară

Ninsorile abundente care nu mai contenesc în Statele Unite ale Americii sunt prilej de distraţie pentru unii. O distracţie extrem de periculoasă. Mai mulţi americani s-au filmat la Boston, în timp ce săreau de la etajele superioare ale locuinţelor direct pe munţii de zăpadă de afară

Unii complet îmbrăcaţi, alţii extrem de sumar. Cu toţii, însă, s-au afundat în omătul din faţa caselor. Autorităţile americane au îndemnat însă oamenii să nu facă astfel de cascadorii pentru că pericolul unor accidentări e foarte mare.