Observator » Ştiri externe » Asta se numeşte MODĂ! Tu te-ai îmbrăca aşa?

Asta se numeşte MODĂ! Tu te-ai îmbrăca aşa?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.01.2014, 12:56 | Modificat la 20.01.2014, 13:10

Designerii vestimentari îşi îmbracă modelele în cele mai ciudate moduri cu putinţă. Unele dintre haine sunt de-a dreptul ridicole, iar purtarea lor nu poate fi mai departe de scenă.

Manechine defilând în cele mai excentrice moduri cu putinţă. Îmbrăcămintea pe care o promovează a stârnit râsete în rândul oamenilor, care au împânzit internetul cu aceste imagini amuzante. 

Vestimentaţie pentru o cină romantică 

Articolul continuă după reclamă

O cămaşă de forţă finuţă

El este cel mai chinuit bărbat 

Pe acelaşi subiect

Femeia care poate mânca oriunde!

Un altfel de papagal

Ultimul tip de smartphone!

Urşi captivi!

Mai multe imagini aici 

sursa: weblyest.com