Observator » Ştiri externe » Aşa ceva nu aţi mai văzut! Casa care se aprinde pe muzică

Aşa ceva nu aţi mai văzut! Casa care se aprinde pe muzică

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.12.2014, 16:41 | Modificat la 09.12.2014, 17:02

E luna decembrie, luna cadourilor şi a instalaţiilor de lumini spectaculoase peste tot în lume. Un american, însă, îi întrece pe toţi la capitoul luminiţe

E luna decembrie, luna cadourilor şi a instalaţiilor de lumini spectaculoase peste tot în lume. Un american, însă, îi întrece pe toţi la capitoul luminiţe

Omul şi-a împodobit toată casa pe exterior cu milioane de leduri colorate. Şi asta nu e totul. Luminiţele se aprind pe muzică. Americanul a ales să sincronizeze beculeţele cu melodia din celebrul film animat "Regatul de Gheaţă" Şi ca să vă convingeţi, ascultăm şi câteva acorduri.