Observator » Ştiri externe » Casa de modă Dior, show de excepție la Paris

Casa de modă Dior, show de excepție la Paris

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.10.2016, 09:38 | Modificat la 19.02.2017, 23:05

Prima femeie aleasă ca director de creaţie pentru casa de modă Dior şi-a făcut debutul la săptămâna modei de la Paris. Cu zeci de ani de experienţă în spatele celebrului brand Valentino, viziunea sa asupra femeii a fost cea care a facut-o să fie aleasa.

Prima femeie aleasă ca director de creaţie pentru casa de modă Dior şi-a făcut debutul la săptămâna modei de la Paris. Cu zeci de ani de experienţă în spatele celebrului brand Valentino, viziunea sa asupra femeii a fost cea care a facut-o să fie aleasa.