Observator » Ştiri externe » Dans din buric

Dans din buric

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.05.2010, 19:41 | Modificat la 09.09.2017, 22:10

Shakira da cel mai bine din buric stim cu totii! Ce nu stiti e ca si barbatii pot sa faca la fel. Apropo de topul uratelor. am auzit zilele trecute o replica inteligenta: despre o femeie nu poti spune ca este frumoasa sau urata decat dupa ce o cunosti. Atat pentru astazi, pana maine, reflectati!

Shakira da cel mai bine din buric stim cu totii! Ce nu stiti e ca si barbatii pot sa faca la fel. Apropo de topul uratelor. am auzit zilele trecute o replica inteligenta: despre o femeie nu poti spune ca este frumoasa sau urata decat dupa ce o cunosti. Atat pentru astazi, pana maine, reflectati!