Dramă într-o familie românească din Italia! Statul le-a luat copilul
O fetiţă de 4 ani a fost luată de lânga mama ei după ce asistenţii sociali au stabilit că femeia nu dispune de mijloacele necesare pentru a avea grijă de cea mică.
O fetiţă de 4 ani a fost luată de lânga mama ei după ce asistenţii sociali au stabilit că femeia nu dispune de mijloacele necesare pentru a avea grijă de cea mică.