Observator » Ştiri externe » Farsă de infarct!

Farsă de infarct!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.05.2014, 20:26 | Modificat la 15.05.2014, 23:29

Ce poate fi mai banal decât nişte manechine aşezate la intrarea într-un magazin?! De acord, arată puţin mai ciudat aşa, fără faţă, dar acesta este trendul în materie.

 Ce poate fi mai banal decât nişte manechine aşezate la intrarea într-un magazin?! De acord, arată puţin mai ciudat aşa, fără faţă, dar acesta este trendul în materie. Să nu te concentrezi asupra figurii de păpuşă, ci asupra hainelor pe care le poartă.

În schimb când manechinele - aparent inofensive - încep să se mişte şi să scoată tot felul de sunete, n-ai ce face: ţipi şi fugi. Sau doar ţipi. În funcţie de cum te ţin nervii. Pentru că oricum la final vei râde în hohote.