Observator » Ştiri externe » Gest emoționant pentru singura actriță din serialul "Seinfeld"

Gest emoționant pentru singura actriță din serialul "Seinfeld"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.01.2018, 16:59 | Modificat la 13.01.2018, 18:10

Fanii Juliei Louis-Dreyfus au avut parte de o surpriză specială în ultima zi în care actriţa a făcut chimioterapie.

Fanii Juliei Louis-Dreyfus au avut parte de o surpriză specială în ultima zi în care actriţa a făcut chimioterapie. Diagnosticată în septembrie 2017 cu cancer mamar, unica prezenţă feminină din serialul "Seinfeld" a postat pe Instagram imagini cu cei doi fii ai săi, care sărbătoresc încheierea tratamentului.