Observator » Ştiri externe » Mamă și fetița ei de 2 ani, la un pas de moarte, în Birmingham. O maşină s-a răsturnat lângă trecerea de pietoni unde se aflau: femeia şi-a salvat fiica la timp

Video Mamă și fetița ei de 2 ani, la un pas de moarte, în Birmingham. O maşină s-a răsturnat lângă trecerea de pietoni unde se aflau: femeia şi-a salvat fiica la timp

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.12.2023, 17:26 | Modificat la 19.12.2023, 18:04

O mamă şi fetiţa ei de doar doi ani au scăpat miraculos dintr-un accident de circulaţie petrecut în Birmingham.

Un videoclip incredibil filmat la faţa locului arată cum femeia reuşeste să-şi salveze în ultima clipă copilul. 

Șoferul a pierdut controlul volanului şi s-a răsturnat chiar în apropierea trecerii de pietoni

Accidentul s-a produs în momentul în care şoferul a pierdut controlul volanului şi s-a răsturnat chiar în apropierea trecerii de pietoni.

Articolul continuă după reclamă

Femeia, care se plimba alături de fiica ei, abia a avut timp să tragă de cărucior. Din fericire, nimeni nu a fost rănit grav. Femeia a avut nevoie de ajutorul medicilor, dar rănile nu-i pun în pericol viaţa.