Observator » Ştiri externe » Marturii din infernul creat de teroristii din Algeria

Marturii din infernul creat de teroristii din Algeria

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.01.2013, 13:10 | Modificat la 17.03.2018, 12:40

Iadul algerian a luat inca un roman. Al doilea. Pentru ca intre gloante si bombe cine a ramas ostatic a murit. Cine a avut curajul si nebunia sa fuga, sa evadeze, a mai avut o sansa.

Iadul algerian a luat inca un roman. Al doilea. Pentru ca intre gloante si bombe cine a ramas ostatic a murit. Cine a avut curajul si nebunia sa fuga, sa evadeze, a mai avut o sansa.