Observator » Ştiri externe » Natura s-a dezlănţuit pe toate continentele

Natura s-a dezlănţuit pe toate continentele

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.01.2014, 13:39 | Modificat la 22.01.2014, 13:46

În vreme ce zeci de localităţi din Italia sunt măturate de puhoaie, nordul Europei a îngheţat. Gerul a făcut prăpăd în Polonia şi Germania.

Peste Ocean, în schimb, americanii înfruntă nămeţii. Pentru a doua oară în nici două săptămâni.