Nava noua pentru flota americana
Marina militara americana a sarbatorit, cu mare fast, intrarea in serviciu a unui nou distrugator. Ceremonia a avut loc in Florida si a atras mii de spectatori. Nava a fost botezata Raymond Spruance, dupa amiralul care a condus marina americana in doua dintre cele mai importante batalii navale ale celui de-al doilea razboi mondial.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Marina militara americana a sarbatorit, cu mare fast, intrarea in serviciu a unui nou distrugator. Ceremonia a avut loc in Florida si a atras mii de spectatori. Nava a fost botezata Raymond Spruance, dupa amiralul care a condus marina americana in doua dintre cele mai importante batalii navale ale celui de-al doilea razboi mondial.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰