Observator » Ştiri externe » Pe urmele agresorului

Pe urmele agresorului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.06.2011, 13:42 | Modificat la 19.02.2017, 04:10

Politistii spanioli spun ca sunt aproape de a-l prinde pe individul care a rapit doi copii romani din Madrid si i-a abandonat intr-un put adanc de 10 metri. Anchetatorii au reusit sa-i afle semnalmentele si sunt pe urmele barbatului. Copiii sunt in schimb in continuare, la spital, iar medicii spanioli incearca sa-i ajute sa uite experienta inspaimantatoare prin care au trecut.

Politistii spanioli spun ca sunt aproape de a-l prinde pe individul care a rapit doi copii romani din Madrid si i-a abandonat intr-un put adanc de 10 metri. Anchetatorii au reusit sa-i afle semnalmentele si sunt pe urmele barbatului. Copiii sunt in schimb in continuare, la spital, iar medicii spanioli incearca sa-i ajute sa uite experienta inspaimantatoare prin care au trecut.