Observator » Ştiri externe » Schema pusă la cale de 4 români care făceau trafic de droguri. Unde au ascuns 260 de kg de canabis, înainte să fie prinşi în Albania

Video Schema pusă la cale de 4 români care făceau trafic de droguri. Unde au ascuns 260 de kg de canabis, înainte să fie prinşi în Albania

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.03.2023, 21:47 | Modificat la 21.03.2023, 21:47

Schema pusă la cale de patru tineri români pentru a transporta droguri în Grecia a luat sfârşit, odată prinşi de poliţiştii albanezi. 

Patru tineri români care aveau ascunse 260 de kilograme de droguri în două rulote de lux au fost reţinuţi de poliţişti în Albania. Se dădeau drept turişti şi transportau narcoticele în Grecia. Drogurile erau ascunse într-un compartiment secret.