Observator » Inedit » Aşa ceva nu ai mai văzut! Nu o să îţi vină să crezi ce scrie pe o poartă din Suceava

Aşa ceva nu ai mai văzut! Nu o să îţi vină să crezi ce scrie pe o poartă din Suceava

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.05.2015, 16:14 | Modificat la 18.05.2015, 16:18

De obicei, pe porţile românilor apar semne precum cele pe care scrie "Atenţie! Câine rău!" sau "Atenţie, nu parcaţi!". De această dată, însă, lucrurile stau cu totul altfel

De obicei, pe porţile românilor apar semne precum cele pe care scrie "Atenţie! Câine rău!" sau "Atenţie, nu parcaţi!". De această dată, însă, lucrurile stau cu totul altfel

Pe o poartă din Suceava există un semn care atrage toate privirile. "Atenţie! Moldoveancă rea!", scrie pe panoul care stă mândru la intrarea în curte.

Voi ce părere aveţi despre acest lucru?

Articolul continuă după reclamă