Observator » Ştiri Mondene » Carla Bruni a iesit din spital

Carla Bruni a iesit din spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.10.2011, 19:42 | Modificat la 03.04.2020, 09:20

Prima doamna a Frantei si-a luat bebelusul acasa. Carla Bruni Sarkozy s-a externat de la clinia pariziana unde a nascut in urma cu 4 zile. Cu mare greutate au reusit jurnalistii sa le filmeze si sa le fotografieze pe cele doua. Carla Bruni a facut doar cativa pasi inainte de a urca in limuzina neagra, escortata de cativa agenti de securitate

Prima doamna a Frantei si-a luat bebelusul acasa. Carla Bruni Sarkozy s-a externat de la clinia pariziana unde a nascut in urma cu 4 zile. Cu mare greutate au reusit jurnalistii sa le filmeze si sa le fotografieze pe cele doua. Carla Bruni a facut doar cativa pasi inainte de a urca in limuzina neagra, escortata de cativa agenti de securitate