Observator » Ştiri Mondene » Fanfara Ciocarlia a facut spectacol la concertul organizat in onoarea castigatorului Premiului Nobel

Fanfara Ciocarlia a facut spectacol la concertul organizat in onoarea castigatorului Premiului Nobel

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.12.2012, 07:20 | Modificat la 08.11.2017, 20:10

Fanfara Ciocarlia a cantat aseara in onoarea castigatorului premiului Nobel. Alaturi de romani au mai urcat pe scena Seal, Jennifer Hudson, Ne-Yo si alti artisti straini. Concertul prezentat de Gerard Butler si Sarah Jessica Parker a fost deschis de Kylie Minogue.

Fanfara Ciocarlia a cantat aseara in onoarea castigatorului premiului Nobel. Alaturi de romani au mai urcat pe scena Seal, Jennifer Hudson, Ne-Yo si alti artisti straini. Concertul prezentat de Gerard Butler si Sarah Jessica Parker a fost deschis de Kylie Minogue.