Imagini de la premiera filmului "Bad Boys 3"
Aşteptarea a luat sfârşit pentru fanii francizei Bad Boys! Premiera mondială a celui de-al treilea film a avut loc - aseară - la Hollywood. Actorii din rolurile principale au ştiut cum să-şi facă intrarea. Will Smith şi Martin Lawrence au ajuns pe scenă direct cu maşina. În România, filmul ajunge pe marile ecrane, peste două zile.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Aşteptarea a luat sfârşit pentru fanii francizei Bad Boys! Premiera mondială a celui de-al treilea film a avut loc - aseară - la Hollywood. Actorii din rolurile principale au ştiut cum să-şi facă intrarea. Will Smith şi Martin Lawrence au ajuns pe scenă direct cu maşina. În România, filmul ajunge pe marile ecrane peste două zile.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰