Jean Gavril, melodie nouă inspirată din relația de cuplu. Soția lui dansează în videoclip
Au trecut prin greutăţi împreună, au creat o poveste de iubire frumoasă care a rezistat distanţei, iar astăzi zâmbesc atunci când privesc înapoi. Jean Gavril şi soţia lui, Bianca, sunt un cuplu în adevăratul sens al cuvântului. Relaţia durează de mulţi ani. Puţini ştiu însă că nonconformistul artist şi-a petrecut patru dintre ei departe de Bianca
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Au trecut prin greutăţi împreună, au creat o poveste de iubire frumoasă care a rezistat distanţei, iar astăzi zâmbesc atunci când privesc înapoi. Jean Gavril şi soţia lui, Bianca, sunt un cuplu în adevăratul sens al cuvântului. Relaţia durează de mulţi ani. Puţini ştiu însă că nonconformistul artist şi-a petrecut patru dintre ei departe de Bianca. Studiile i-au ţinut la distanţă. Dar asta pare că i-a apropiat şi mai tare. Acum trăiesc împreună, muncesc împreună. Dovadă stă şi noul videoclip lansat de Jean Gavril, al cărui personaj central este chiar soţia lui.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰