Observator » Ştiri Mondene » Melodia săptămânii vine de la The Motans şi Inna. "Nota de plata" a cucerit inimile fanilor la numai o zi de la lansare

Melodia săptămânii vine de la The Motans şi Inna. "Nota de plata" a cucerit inimile fanilor la numai o zi de la lansare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.09.2017, 07:54 | Modificat la 28.09.2017, 08:56

Cu un videoclip inedit piesa "Nota de plata" la care cei doi au lucrat împreună cu Irina Rimes a cucerit la numai o zi de la lansare inimile ascultătorilor.

Cu un videoclip inedit piesa "Nota de plata" la care cei doi au lucrat împreună cu Irina Rimes a cucerit la numai o zi de la lansare inimile ascultătorilor.

Videoclipul melodiei îi surprinde pe actorul George Piştereanu, cunoscut publicului din România datorită unor filme precum "Loverboy" şi "Eu când vreau să fluier, fluier" şi pe Mădălina Craiu din "Umbre" sau "Dublu".