Observator » Ştiri Mondene » Monica Gabor si Irinel Columbeanu, din nou la Tribunal!

Monica Gabor si Irinel Columbeanu, din nou la Tribunal!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.03.2012, 14:13 | Modificat la 14.04.2018, 19:40

Irinel Columbeanu si fosta doamna de la Izvorani au inceput o noua lupta, in instanta. Pentru custodia fetitei. Cei doi au petrecut o zi intreaga la tribunal si si-au vorbit doar prin intermediul avocatilor.

Irinel Columbeanu si fosta doamna de la Izvorani au inceput o noua lupta, in instanta. Pentru custodia fetitei. Cei doi au petrecut o zi intreaga la tribunal si si-au vorbit doar prin intermediul avocatilor.