Suzana şi Daciana, gemenele folclorului maramureşean, au făcut un cover după melodie "Djadja"
Suzana şi Daciana sunt gemene, dar nu identice. Aşa că nu au complotat, în şcoală, la examene. Cântă împreună în faţa publicului de la 7 ani. În 2016, au primit, oficial, şi un nume de scenă. Şi au luat în serios titulatura. Iniţial au cântat numai folclor. Acum însă, la 28 de ani, schimbă registrul
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Suzana şi Daciana sunt gemene, dar nu identice. Aşa că nu au complotat, în şcoală, la examene. Cântă împreună în faţa publicului de la 7 ani. În 2016, au primit, oficial, şi un nume de scenă. Şi au luat în serios titulatura. Iniţial au cântat numai folclor. Acum însă, la 28 de ani, schimbă registrul. Ce a ieşit le-a uimit şi pe ele.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰