Observator » Ştiri politice » Gabriel Oprea a scăpat de audiere. Procesul de abuz în serviciu a fost amânat din nou (VIDEO)

Gabriel Oprea a scăpat de audiere. Procesul de abuz în serviciu a fost amânat din nou (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.10.2017, 13:26 | Modificat la 17.10.2017, 14:39

Procesul în care este acuzat de abuz în serviciu după ce ar fi folosit în scop personal o limuzină de lux cumpărată din banii DIPI s-a amânat din nou astăzi.

Procesul în care este acuzat de abuz în serviciu după ce ar fi folosit în scop personal o limuzină de lux cumpărată din banii DIPI s-a amânat din nou astăzi. Procesul fostului vicepremier s-a reluat de la zero după ce un magistrat din completul de judecată s-a pensionat.