Observator » Ştiri politice » Traian Basescu a petrecut Revelionul la munte

Traian Basescu a petrecut Revelionul la munte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.01.2012, 08:48 | Modificat la 17.01.2020, 15:35

Si Traian Basescu a petrecut Revelionul la munte. Nu in poiana Brasov, unde a fost Becali, ci in Predeal. Seful statului a fost la un hotel din statiune alaturi de sotie si de greii din PDL.

Si Traian Basescu a petrecut Revelionul la munte. Nu in poiana Brasov, unde a fost Becali, ci in Predeal. Seful statului a fost la un hotel din statiune alaturi de sotie si de greii din PDL.