Observator » Ştiri politice » Vanghelie merge sa invete la Washington

Vanghelie merge sa invete la Washington

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.01.2011, 19:39 | Modificat la 13.06.2017, 18:45

Marian Vanghelie merge sa invete lectia Americana de administratie. Primarul sectorului 5 isi va petrece o saptamana la Washington si va lua notite de la omologul lui de peste Ocean despre ce inseamna sa conduci o Capitala. Mai greu ii va fi cu engleza, dar s-a asigurat deja ca translatorul nu-l va scapa o clipa din ochi.

Marian Vanghelie merge sa invete lectia Americana de administratie. Primarul sectorului 5 isi va petrece o saptamana la Washington si va lua notite de la omologul lui de peste Ocean despre ce inseamna sa conduci o Capitala. Mai greu ii va fi cu engleza, dar s-a asigurat deja ca translatorul nu-l va scapa o clipa din ochi.