20 de asistenţi de la Saj Brăila în izolare, după ce o colegă a fost infectată cu Covid-19
Probleme grave la Brăila. Aici 20 de asistenţi au intrat în izolare după ce o colegă de-a lor s-a molipsit cu noul coronavirus. Femeia fusese trimisă fără echipament de protecţie să trateze un pacient.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Probleme grave la Brăila. Aici 20 de asistenţi au intrat în izolare după ce o colegă de-a lor s-a molipsit cu noul coronavirus. Femeia fusese trimisă fără echipament de protecţie să trateze un pacient. Bărbatul aflat în autoizolare căzuse şi acuza dureri de şold. Cazul a produs revoltă în rândul personalului medical al ambulanţei. Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰