Observator » Sănătate » Ministerul Sănătăţii cumpără din nou echipamente de protecţie

Ministerul Sănătăţii cumpără din nou echipamente de protecţie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.05.2020, 19:31 | Modificat la 04.05.2020, 01:08

Ministerul Sănătăţii cumpără din nou echipamente de protecţie, deşi stocurile Unifarm sunt aproape pline.

  • Ministerul cumpără medicamente, mănuși, măști de protecție.
  • Termenul de livrare este de 5 zile.

Invitaţia de participare la procedura de achiziţii a fost deschisă pe 1 mai. Despre ce este vorba, ne spune Bianca Iacob în acest video.