Observator » Ştiri sociale » A degerat in drum spre scoala

A degerat in drum spre scoala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.12.2010, 13:06 | Modificat la 01.06.2020, 19:50

Un elev din Vaslui a degerat, dupa ce a mers pe jos la scoala, prin frig. Copilul a avut de strabatut patru kilometri si, cand a ajuns la cursuri s-a plans ca il dor mainile si picioarele. Diriginta a chemat salvarea.

Un elev din Vaslui a degerat, dupa ce a mers pe jos la scoala, prin frig. Copilul a avut de strabatut patru kilometri si, cand a ajuns la cursuri s-a plans ca il dor mainile si picioarele. Diriginta a chemat salvarea.