Observator » Ştiri sociale » A intors fara sa tina cont de nicio regula de circulatie si a bagat in spital doi oameni

A intors fara sa tina cont de nicio regula de circulatie si a bagat in spital doi oameni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.10.2012, 08:15 | Modificat la 22.06.2020, 00:45

A intors fara sa tina cont de nicio regula de circulatie si a bagat in spital doi oameni. Un tanar grabit a intrat cu masina pe contrasens si a lovit in plin un autoturism care circula regulamentar. Prietenul soferului vinovat si o tanara din cealalta masina au avut nevoie de ingrijiri medicale. Accidentul se putea termina insa mult mai rau, pentru ca s-a petrecut pe o strada aglomerata din Constanta.

A intors fara sa tina cont de nicio regula de circulatie si a bagat in spital doi oameni. Un tanar grabit a intrat cu masina pe contrasens si a lovit in plin un autoturism care circula regulamentar. Prietenul soferului vinovat si o tanara din cealalta masina au avut nevoie de ingrijiri medicale. Accidentul se putea termina insa mult mai rau, pentru ca s-a petrecut pe o strada aglomerata din Constanta.