Observator » Ştiri sociale » Accident grav în Suceava! Un tânăr de 19 ani, fără permis, s-a urcat băut la volan şi şi-a băgat tatăl în spital

Accident grav în Suceava! Un tânăr de 19 ani, fără permis, s-a urcat băut la volan şi şi-a băgat tatăl în spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.07.2018, 07:04 | Modificat la 05.07.2018, 09:56

Circula cu viteză şi a pierdut controlul maşinii care a intrat frontal într-un gard din beton. Cei doi pasageri au rămas încarceraţi în timp ce tânărul a ieşit singur din autoturism şi a încercat să fugă. A fost prins, la scurt timp. Răniţii sunt însă în stare critică.

Circula cu viteză şi a pierdut controlul maşinii care a intrat frontal într-un gard din beton. Cei doi pasageri au rămas încarceraţi în timp ce tânărul a ieşit singur din autoturism şi a încercat să fugă. A fost prins, la scurt timp. Răniţii sunt însă în stare critică.